Het grensoverschrijdende Agentschap smeedt banden en bouwt bruggen.

De Eurometropool doet een beroep op haar Agentschap gevestigd in Kortrijk en is telt acht medewerkers. Zij brengen actoren met elkaar in contact. Het Agentschap ondersteunt Actiegroepen die worden aangestuurd door verkozenen en vertegenwoordigers van het maatschappelijk middenveld.

Agentschap van de Eurometropool
Doorniksestraat 63
8500 Kortrijk (BE)
+32 56 23 11 00
info@eurometropolis.eu

Catherine Christiaens

Coördinatrice het Blauwe Park.
catherine.christiaens@eurometropolis.eu

Inês Mendes

Coördinatrice Grensoverschrijdend alternerend leren, Leren van talen, Hoger onderwijs & Europa van de burger.
ines.mendes@eurometropolis.eu

Ira Keirsbilck

Secretariaat.
ira.keirsbilck@eurometropolis.eu

Khadija Omari

Coördinatrice Digital.
khadija.omari@eurometropolis.eu

Loïc Delhuvenne

Directeur van het Agentschap.
loic.delhuvenne@eurometropolis.eu

Nathalie Inglebert

Financieel, administratief en HR-medewerkster.
nathalie.inglebert@eurometropolis.eu

Nathalie Ruelland

Coördinatrice Promotie van alternatieve energie.
nathalie.ruelland@eurometropolis.eu

Romain Maurer

Projectmedewerker communicatie.
romain.maurer@eurometropolis.eu

Séverine Flahault

Coördinatrice Digitaal netwerk, Werk & Mobiliteit.
severine.flahault@eurometropolis.eu

Newsletter

Stay up to date? Subscribe to our newsletter